Pedagojik Yönetim Çözümü

 • Kindiedays, ev ve okul öncesi arasındaki işbirliğini geliştirerek, öğrenme hedeflerine yönelik gerçek zamanlı görünürlük sağlayarak ve müfredat yönetimi ve değerlendirme süreçlerini düzene sokarak erken çocukluk eğitim programlarında devrim yaratan kapsamlı bir çözüm sunuyor.

  Kesintisiz iletişim, düzenli portföyler, aydınlatıcı öğrenme raporları ve Finlandiya Ulusal Erken Eğitim Müfredatını temel alan etkileşimli atölye çalışmaları gibi özelliklerle Kindiedays, eğitim grupları arasında öğrenmeye ve tutarlı kaliteye bütünsel bir yaklaşım sağlar. Bu yenilikçi platform yalnızca öğretmenlere ve yöneticilere zaman kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara ilgi çekici dersler oluşturma, ilerlemeyi etkili bir şekilde takip etme ve ebeveynlerle anlamlı ortaklıklar geliştirme konusunda güç vererek sonuçta 1 ila 6 yaş arası çocukların genel eğitim deneyimini geliştiriyor:

  Kindiedays’in Pedegojik Çözümleri:

 • Kesintisiz İşbirliği:

  Kindiedays, öğrenme anlarını ve ilerlemeyi ebeveynlerle gerçek zamanlı olarak paylaşarak ev ve okul öncesi arasındaki işbirliğini teşvik eder.

  Öğrenme Hedeflerinin Görünürlüğü:

  Ebeveynler hangi öğrenme hedeflerinin uygulandığını görebilir, böylece çocuklarının eğitim yolculuğuna ilişkin anlayışları geliştirilebilir.

  Portfolyolar:

  Program, öğretmen gözlemlerini çocuk portfolyolarında derleyerek çocuğun bilgi, beceri ve yeteneklerinin kanıtlarını düzenli bir şekilde sergiler.

  Öğrenme Raporları:

  Öğrenme modellerini belirlemeye odaklanarak her çocuğun eğitim yolculuğunda nerede olduğuna dair anlık anlık görüntüler sağlar.

  Müfredat ve Grup İlerleme Raporları:

  Öğrenme raporlarının ve istatistiklerinin görüntülenmesine ve dışa aktarılmasına, değerlendirmelerde zaman tasarrufuna ve gruplar arasında öğrenmede tutarlı kalitenin sağlanmasına olanak tanır.